piątek, 1 czerwca 2012

2/4 misji zakończona i małe świętowanie ...

Kolejna baletnica skończona :)
Czasu nie mam za dużo na wyszywanie, więc każdy błąd, który zawsze kończył się pruciem, teraz muszę jakoś inaczej naprawiać. Najlepiej w tej sytuacji improwizować :).
Wcześniejsza baletnica wyszyta zgodnie ze schematem a w tej cały czas musiałam coś kombinować i tak naprawdę od pasa w dół baletnica jest mojego autorstwa :). A tu krzyżyk musiałam dodać, a tu odjąć ale się udało i dobrnęłam do końca.
Schemat na kolejną już wydrukowany ale zrobię sobie chwilę oddechu od baletnic i mam chęć wziąć się za inny projekt ale o tym w kolejnym wpisie :). Niech będzie trochę tajemniczo, a co ... :)


Z lekkim opóźnieniem ale muszę Wam kochane Mamy złożyć najserdeczniejsze życzenia.
To moje pierwsze święto w roli mamy i przyznam się szczerze, że nie ma na świecie nic bardziej cudownego niż kochane dzieciątko. Już z samego rana dostałam od Mojej najukochańszej córeczki bukiecik

oraz kubeczek ze zdjęciem Majki jak miała ok 10 dni z napisem "Kocham Cię MAMO", który doprowadził moje kanaliki łzowe oraz gardło do zatkania totalnego


i od taty również piękny bukiecikNatomiast dzisiaj jest święto Dzieci, którym również pragnę złożyć życzenia i przesłać całą masę buziaczków :).

Bardzo dziękuje za odwiedziny oraz kolejne osoby obserwujące. Wielki buziak dla Was.

5 komentarzy:

 1. baletnica z gracją tańczy. nie widać, że improwizowane. super:)
  a kubeczek przesłodki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. baletnica śliczna:) a prezenciki cudowne życzę więcej tak słodkich wyciskaczy łez :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Baletnica świetna, ale prezencik przesłodki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Baletnice są piękne. Sama jestem na ukończeniu ostatniej. Życzę wytrwałości do skończenia całej serii.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń