czwartek, 26 marca 2015

Wystawa DMC 2015...

Jak co roku, czekałam z niecierpliwością na informację kiedy odbędzie się wystawa DMC 2015.
Weszłam na stronę a tam już była o tym notka :). Super, bo wystawa będzie też w Gdańsku i ta wyprawa jest w moim "zasięgu" ;).
Poza tym, kiedyś już pisałam, cieszę się, bo u nas nie ma "takich" wydarzeń a ja zawsze znajdę coś fajnego i nacieszę oko :). Wracam naładowana pozytywnie :). Będą znów mistrzostwa Pomorza i Kaszub w szydełkowaniu a to na prawdę się świetnie ogląda. Może w przyszłym roku i ja wezmę udział - tylko najpierw musiałabym nauczyć się szydełka ;).
W tym roku dodatkowo zapisałam się na kurs hardangera :) i już odliczam dni.A wy się wybieracie? Ja będę od rana w niedzielę :).

12 komentarzy:

 1. Jaka szkoda, że nie w Poznaniu:(

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja się cieszę, że wreszcie - po latach - znowu jest we Wrocławiu. Co prawa mam aż 100 km, ale to i tak najbliższa możliwa lokalizacja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeżeli się wybiorę, to też do Gdańska. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że się wybierasz, koniecznie podziel się wrażeniami po wystawie :) Ja może kiedyś doczekam się takiej wystawy ciut bliżej mnie, np. w Krakowie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Info o wystawie juz chyba z miesiac temu wrzucili na FB. Oczywiscie ich ochrzanilam, ze znowu olali Katowice, moze dzieki temu za rok bedzie i u mnie?
  Zazdroszcze Ci tego wyjscia, bo na takiej wystawie bylam tylko raz, w naszym Spodku, ale to bylo przynajmniej 10 lat temu jesli nie wiecej.
  Baw sie dobrze i czekam na relacje!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie do obu miast za daleko.
  Ale szykuję się na październikową wystawę w Łodzi (jak mi się uda :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Trochę daleko mam do Gdańska :(

  OdpowiedzUsuń
 8. No to się może spotkamy :) Ja będę w sobotę na MyBoshi i Hoooked Zpagetti.

  OdpowiedzUsuń
 9. Gdyby była w Krakowie albo w Katowicach to z pewnością bym się wybrała... a skoro nie, to czekam na obfitą w zdjęcia relację fotograficzną :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. niestety, wystawa jest tylko w Gdańsku i we Wrocławiu. Jak dla mnie zbyt daleko i tu i tu. W zeszłym roku byłam w Krakowie (tylko godzinka jazdy autem).
  Szkoda, że tak uszczuplili wystawę ;/

  OdpowiedzUsuń
 11. Oj może mi się uda i Wrocław robi się realny!

  OdpowiedzUsuń
 12. Jaka szkoda,że nie mam możliwości odwiedzenia takiej wystawy. Gdybym była w kraju Wrocław byłby w moim zasięgu.

  OdpowiedzUsuń