sobota, 18 czerwca 2016

Jestem :) ...

Oj długo mnie nie było. Prawie 2 miesiące. Tęskniłam za tym moim Światem bardzo :).
Sporo się działo dobrych jak i złych rzeczy, jak to w życiu bywa ... Potrzebowałam nabrać dystansu do wszystkiego i odrobiny odseparowania ...

Nie będę się rozpisywać, chciałabym bardzo już nie robić więcej takich przerw, ponieważ ten Mój Mały Światek blogowy to moje drugie JA :)

Pokarzę Wam parę zdjęć, ponieważ ten czas, w jakim mnie nie było był bardzo pracowity w różnych dziedzinach (niestety nie krzyżykowych, ale mam nadzieję to nadrobić).

Najnowsza wiadomość to taka, że za 2 tygodnie zamieszka z nami nowy członek rodziny ;). Mowa tu o kociaczku, który na chwilę obecną ma na imię Jeżyk, aby w przyszłości stać się wspaniałym, kochanym Jerzym ;). Kociak rasy Ragdoll, oto on, jak Wam się podoba ? :)Działo się dużo na polu walki zwanym: "Ogród". Powstało parę kompozycji, oto jedna z nich :Mój ukochany szczypiorek i jego cudne kwiatuszki :,
 


Malinki i agrest mają już teraz mnóstwo owoców :
W pocie czoła i strugach deszczu powstały dwa skalniaczki, oto jeden z nich:Oprócz tego trwają już przygotowania do wyjazdu na wakacje oraz urodzinki najmłodszej latorośli, więc pracy jest sporo :). Już niedługo pokażę postępy na polu robótkowym :)

Bardzo dziękuje, że pomimo jak mnie nie było cały czas mnie odwiedzaliście i za tyle wspaniałych maili :). Jesteście super :)