poniedziałek, 30 listopada 2015

Chwalipięta to właśnie JA :)...

Trzeba mieć trochę radości w życiu, a jaka może być radość dla hafciarki - Hafcikowe Zakupy oczywiście :).

Zakupiłam ostatnio sporo Aidy 20' w kolorze kości słoniowej oraz mulinę DMC. Zakupy potrzebne do 'Fairy Sisters', a także muliny na spanielka i brakujące do maski.


Ze sklepu Sew and So zamówiłam tkaninę, której nie mogłam znaleźć w naszych sklepach, a mianowicie DMC 25' Magic Guide Evenweave. Od zamówienia, po tygodniu była już u mnie :).
Jest to tkanina, która jest już pokratkowana 20 x 20. Jest bardzo podobna do Aidy , którą lubię wyszywać. Dobrze się ją napina na tamborek, a to dla mnie bardzo ważne. Zamówiłam sobie 2 kawałki w rozmiarze 50 x70 cm. Jest to tkanina, na której będę wyszywała Spanielka (" Mini Yours Faithfully" HEAD) a druga będzie chyba na 'Dhalię'. A wygląda tak :


Na stronie HEAD jest promocja 25%, więc skorzystałam i mam już u siebie wzorki, które bardzo chciałabym wyszyć. Jest to "QS Dream of Dhalia" oraz "Mini Yours Faithfully".


Jeszcze nie wiem co będzie w jakiej kolejności, najchętniej oczywiście zaczęłabym wszystko od razu :) ;). 

sobota, 21 listopada 2015

Dalsze postępy beżowej maski...

Dzielnie walczę ze sobą, żeby nie zacząć nowych haftów :).
Bardzo dzielnie :)
Tak dzielnie, że każda wolna chwila to łapanie za tamborek, aby skończyć tęczową i maskę :). Idzie mi całkiem nieźle, tęczowa już prawie na ukończeniu (zostało mi ok 500 xxx :), częściej więc chwytam za maskę.

Ostatnia prezentacja z początku września:


A dziś już jest tak:


Przepraszam jak zwykle za pomiętolony materiał, ale zdjęłam ją w trakcie wyszywania i cyknęłam fotkę. Lecę dalej ze sobą walczyć ;).

Ciesze się, że zaglądacie do mnie tak licznie i zostawiacie cudowne komentarze, dzięki którym mam siłę napędową :) :).

sobota, 14 listopada 2015

Moja Lista Head'ów ;) ...

Po porażce z "Fairy Sisters", aby się pocieszyć weszłam na stronę Heaven and Earth Design (HEAD) i spędziłam na niej ze 2 godziny ;). Spotkanie z tyloma pięknymi wzorami zaowocowało miłością do kilku. Miłością tak ogromną, że co kilka dni sprawdzam czy jest już na stronie producenta jakaś promocja aby zakupić kilka z nich. Przyznam, że do 2 mam już przygotowane muliny a materiał leci do mnie ze sklepu Sew and So. Czy na pewno ze mną wszystko w porządku, aby przy tak małej ilości czasu na moje kochane hafciki zaczynać Head'y ? No cóż... Ludzie, którzy nie mają hobby nie wiedzą co tracą, hi hi :) ;). Cóż za ekscytacja... :)

Te 2 czekają, aż skończę Tęczową : "Luna" & "Fairy Sisters" :)Chciałabym bardzo również zacząć "Dhalię" :). Spaniel to moje najnowsze marzenie, na które to właśnie mam już muliny przygotowane i czekam na materiał :)


Na następne nie mam wyznaczonej kolejności, ale chyba będzie tak :)

         Te są też cudne, ale one chyba będą na końcu :)

     

Ah i zapomniałabym o Bibliotekarce :)

I jak Wam się podoba ?
Wyszycie tego wszystkiego zajmie mi chyba baaaaaaardzo dużo czasu.... :) Ale wzory tak bardzo mi się spodobały, że już kończę i lecę wyszywać Tęczową i Maskę :)
Dziękuję za odwiedziny i wszystkie miłe komentarze :)

środa, 4 listopada 2015

Tęczowa Róża...cz.11...

Jak następnym razem napiszę, że odkładam Tęczową Różę, to nie uwierzcie nawet w najmniejsze słówko ;). Tego haftu nie da się odłożyć tak po prostu, najwyżej na 2-3 dni (przynajmniej w moim przypadku). Odkładam i zaraz myślę sobie co tam u Mojej Tęczowej słychać :).

Tak było ostatnio...

A dziś już jest tak... Nie wiele zostało i chyba już ją pociągnę do końca :)Dziękuję za wszystkie odwiedziny i komentarze :).