środa, 27 sierpnia 2014

Mini zakupy...

Skorzystałam z obniżki jaką oferuje sklep needle&art i zrobiłam mini zakupy.
Bardzo spodobał mi się ptaszek w klatce. Kanwa jest pomalowana i do wyszycia jest klatka - podobają mi się ostatnio takie wzory.
Zastanawiałam się też co wyszyć dla Wojtusia i przeglądając ofertę sklepu natknęłam się na misia marynarza firmy Dimensions i go zakupiłam.
Zakupy malutkie ale bardzo mnie ucieszyły :)


Z wieści robótkowych: dłubię MISIAKI :). Jak zobaczyłam ile mi zostało to przeżyłam lekki szok, ponieważ jakoś tak sobie ubzdurałam, że zostało mi naprawdę niewiele, a tu dłubię i dłubię. Ale dobrze mi idzie i już niedługo pokażę co zmajstrowałam ;).

Dziękuję Wam bardzo za tak liczne odwiedziny i komentarze :)

piątek, 8 sierpnia 2014

Sal cz.4

Wojtuś jest już niemowlaczkiem :). Przyznam, że czuję się w nowej sytuacji trochę zagubiona czasami, ale jak się uśmiechną te moje szkraby to wynagradza wszystkie niedogodności :).

Jak się domyślacie nie dysponuję czasem na swoje hobby, ale staram się robić co mogę i czasami udaje mi się powyszywać, nawet te kilka krzyżyków.

Dziś pokaże kolejną rozetkę w Sal'u, ale trafiła ona już do szuflady, ponieważ dłubię miśki Dimensions... Uparłam się, że nie zacznę nic nowego ani nic starego dopóki nie skończę misiów. Powolutku brnę do przodu, mimo, że czasami udaje mi się zrobić kilka krzyżyków dosłownie.
A oto i rozetki

Bardzo dziękuję za gratulacje oraz życzenia :)
Wpadajcie, ponieważ jak tylko będę mogła, to będę zamieszczała postępy w swoich pracach.